Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Takımı
Yatak Odası Takımı

Modern yatak odası takımları ile konsept dekorasyonları oluşturmak mümkündür. Son zamanların modasını yansıtan birbirinden farklı yatak odası modelleri bulunmaktadır. Odası ferah ve şık bir forma kavuşturmak isteyen kişiler için yatak odası takımı kişilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hazırlanan dekorasyonlarda odayı tamamlayacak ürünler ile beraber daha farklı ve tarz bir görünüm oluşturulmaktadır. Yatak odası oluşturma hakkında merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. Özellikle odasının kullanım alanları tasarlanan dekorasyon ürünleri ile belirlenmektedir.

Yeni sezonun yatak odası modellerini ve dekorasyon ürünlerini inceleyen pek çok kişi tarz görünüm yaratacak parçalar seçmektedir. Modaya uygun şekilde dekore edilen bu parçalar sayesinde kişiler oda içerisinde rahat hareket edebilmektedir. Kaliteli zaman geçirmek için yatak odasının düzeni de uygun ve konforlu şekilde ayarlanmaktadır. Son dönemin en beğenilen tarz yatak başlığı ve halı çeşitleri ile dekorasyon baştan aşağı yenilenmektedir.

Yatak odası takımı fiyatları da bütçeye uygun şekilde ayarlanmaktadır. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olan yatak odası ürünleri sayesinde ev dekorasyonunda yenilikler oluşturulmaktadır. Son moda tarz parçalardan oluşan kategoriler içerisinde birbirinden farklı ürün bulunmaktadır. Rahatlığını ön planda tutmak isteyen kişiler için geniş ve kullanışlı yatak tasarımı oluşturulmaktadır. Sezonun beğenilen ürünleri ile beraber oda istenen renklerde ve konseptte hazırlanmaktadır. Odayı geniş göstermeye yardımcı olan özel tasarım yatak odası takımları bulunmaktadır.

Yatak Odası Takımı Fiyatı 2022

Yatak odası takımı fiyatı hakkında bilgi almak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir. Sitemiz yeni tasarım şık ve estetik duran yatak odası ürünlerini müşterileri için hazırlamaktadır. Sezonda yeni çıkan ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen pek çok kişi ilk olarak web adresimize giriş sağlamaktadır. Yatak odası takımı fiyatları ve yeni sezon ürün listeleri hızlı erişime açık şekilde düzenlenmektedir. Sezonda soft ya da zıt renk kullanımına bağlı pek çok yatak odası ürünleri hazırlanmaktadır. Kalitesi ile ön plana çıkan bu ürünlerin asıl malzemesi ise ahşaptır.

Ahşap model ve ahşap görünümlü yatak odaları yeni sezona en yakışan modeller arasında yer almaktadır. Kalitesi ile pek çok kişinin tercihi olan bu parçalar birbirinden farklı konseptte özel olarak tasarlanmaktadır. Güvenli alışverişin noktası olan sitemiz farklı pek çok ürünü bir kategori altında sunmaktadır. Yeni sezon yatak odası tasarımlarında bol miktarda yer alan bu ahşap parçalar uygun fiyatlı olarak sitede sunulmaktadır. Tamamı kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bu yatak odaları komidinden yatağa, yatak başlığından dolaba kadar pek çok ürün hazırlamaktadır.

Tarz Görünüm Oluşturmak İsteyenlere Yeni Sezon Yatak Odası Takımları

Yeni ev için yatak odası dekoru oluşturmak isteyen kişiler tarz görünüm sunan parçalara yönelmektedir. Son zamanlarda yatak odası takımı modeli seçenekleri farklı pek çok konsept oluşturmaktadır. Popüler ürün listeleri içerisinde yer alan bu takımlar gardırop ve yatak başlığının farklı formlarda tasarlanması ile odaya da ayrı hava kazandırmaktadır. Günümüzde oldukça geniş yelpazede yatak odası takım seçenekleri bulunmaktadır. Yeni renkler ile beraber hazırlanan bu yatak takımları popüler dekor ürünleri arasına girmektedir.

Sitemiz yatak odası takımı modelleri konusunda çeşitli kategoriler hazırlamaktadır. Güncel model tasarımları sayesinde yatak odası için kullanılan tüm ürünler özel üretim kapsamında hazırlanmaktadır. Yepyeni bir görünüm oluşturmak isteyen kişiler için beyaz yatak odası takımı en popüler tarzlardan biridir. Beyazlığın saflığı ile beraber oda daha şık ve aydınlık bir görünüm sunmaktadır. Yatak odası takımlarında açık renk kullanımı odayı her daim ferah ve geniş göstermektedir. Bu ürünlerin tamamı sitemiz içerisinde hazırlanan kategorilerde yer almaktadır.

Modern Görünüm Sunan Yatak Odası Takımları İle Şık Tasarımlar Oluşturma

Estetik görünümünün yanı sıra günümüzde bazalı yatak odası takımı da öne çıkan ürünler arasına girmektedir. Yatağın bazalı olması pek çok eşyanın ya da yatak ürünlerinin de burada korumalı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Dayanıklılığı yüksek olan bazalı yatak takımları ile yatak başlığı sezonun en sevilen tarz görünümünü sunmaktadır. Son zamanlarda modern görünüm sunan yatak takımlarını kullanan pek çok kişi bulunmaktadır. Yatak ve dolabın uyumluluğu ile beraber oda daha şık ve konforlu bir tarza ulaşmaktadır.

Yeni nesil modern görünüm kazandıran bu oda dekorasyon ürünlerinde işçilik üst düzeydir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu yatak odası takımları sezonun keşfedilmeyi bekleyen ürünleri arasında yer almaktadır. Görünüm ve kullanım alanı bakımından birbirinden farklı ürün kategoriler içerisinde yer almaktadır. Hazırlanan dekor ürünlerinin tamamı yeni nesil modern dekorasyon oluşturmaktadır. Fiyat performans olarak en ucuz yatak odası takımı sezonun tercihe dilen kaliteli görünüm sunan ürün kategorilerinde yer almaktadır.

En Beğenilen Ürünler İle Hazırlanan Yatak Odası Takımları

En beğenilen ürün listeleri içerisinde en ucuz yatak odası takımları yer almaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde hazırlanan bu ürünler modern ve şık bir tarz yaratmaktadır. Yatak odasında rahatlık arayışında olan kişiler için geniş bölümlü gardıroplar ve bazalı yataklar tercih edilmektedir. Sezonun tüm sevilen ürünleri ile beraber ucuz yatak odası fiyatları sitemiz içerisinde yer almaktadır. Kaliteli tasarım ürünleri ile beraber yeni ürün listelerine ulaşmak da mümkündür. Popüler ürünler ile oda baştan aşağı yenilenmektedir.

Soft Renk Kullanımı İle Tasarlanan Yatak Odası Modelleri ve Ürün Seçenekleri

Soft renk kullanımı ile beraber tasarlanan yatak odaları kişilere ferah bir görünüm sunmaktadır. 2022 yatak odası modelleri arasında bu renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Yeni sezonun en ferah ve şık parçaları ile yatak odasını baştan aşağı yenilemek de mümkündür. Soft renk kullanımı özellikle ilk defa yatak odası oluşturacak kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve şık olan bu ürünler son sezon modasını da net olarak yansıtmaktadır. Kategoriler içerisinde yeni renk kullanımlarına bağlı ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Popüler Yatak Odası Takımları İle Sezona Uygun Konsept Hazırlama

Popüler yatak odası takımlarında renk seçenekleri koyu ya da zıt renk olarak açık tercih edilmektedir. Odaya modern hava kazandıran perdeler ve halı seçenekleri ile yatak odası takımları da kendisini göstermektedir. En sevilen ürünler listeler halinde yayınlanmaktadır. Ahşap malzeme kullanımı ile ürünlerin tamamının dayanıklılığı arttırılmaktadır.

2022 Sezonu Yatak Odası Modelleri ve Kullanım Alanı

2022 sezonu yatak odası modelleri ve kullanım alanları kişiden kişiye değişmektedir. Tarz görünüm sunan bu parçalar ile yatak odasını yenilemek mümkün. 2022 yılı içerisinde çıkan yatak ve dolap modellerinde ayna ve cam detayları kullanılmaktadır. Modern havayı tüm odaya yayan bu parçalar aynı zamanda odasını da geniş göstermektedir.

Odaya Şık Görünüm Kazandıran Yatak Odası Takım Seçenekleri

Odaya şık görünüm kazandıran yatak odası takım seçenekleri sitemiz içerisinde yayınlanmaktadır. Bu ürünler kalitesi ile şık bir form oluşturmaktadır. Hazırlanan parçalarda renk kullanımı da yaygın olarak açık renkler üzerinden gidilmektedir. Sezonun popüler renkleri ve beğenilen desen kullanımları ile yatak odaları daha şık ve tarz görünüm sunmaktadır. Oluşturulan kategorilerde yatak başlık seçenekleri hem kumaş hem da ahşap malzemeden üretilmektedir.
Asos Yatak Odası Asos Yatak Odası
%29 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında Kapaklar MDF olarak üretişmiştir. Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdı..
₺24.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Atlas Yatak Odası Atlas Yatak Odası
%29 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺24.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Bugatti Yatak Odası Bugatti Yatak Odası
%11 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺24.990,00 ₺28.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Ceren Yatak Odası
%29 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺24.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Safir Yatak Odası Safir Yatak Odası
%29 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Kapaklar MDF kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola ..
₺24.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Still Yatak Odası Still Yatak Odası
%34 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺24.990,00 ₺38.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Venedik Yatak Odası Venedik Yatak Odası
%29 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺24.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺24.990,00
Aliza Yatak Odası Aliza Yatak Odası
%21 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında Kapaklar MDF olarak üretişmiştir. Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdı..
₺27.500,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺27.500,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Nero Yatak Odası Nero Yatak Odası
%21 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺27.500,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Sedef Yatak Odası Sedef Yatak Odası
%21 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Kapaklar MDF kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola ..
₺27.500,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Selin Yatak Odası Selin Yatak Odası
%21 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺27.500,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Toprak Yatak Odası Toprak Yatak Odası
%21 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺27.500,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Yakomoz Yatak Odası Yakomoz Yatak Odası
%27 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺27.500,00 ₺37.500,00
Vergiler Hariç:₺27.500,00
Hasır Yatak Odası Hasır Yatak Odası
%25 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺29.990,00 ₺39.990,00
Vergiler Hariç:₺29.990,00
Nehir Yatak Odası Nehir Yatak Odası
%14 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺29.990,00 ₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺29.990,00
Royal Yatak Odası Royal Yatak Odası
%25 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺29.990,00 ₺39.990,00
Vergiler Hariç:₺29.990,00
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Kapaklar MDF kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola ..
₺30.000,00
Vergiler Hariç:₺30.000,00
Luna Yatak Odası Luna Yatak Odası
%22 İndirim
ÜRÜN ÖLÇÜLERİMODÜLGENİŞYÜKSEKDERİNFİYATGARDIROP240 cm220 cm60 cmŞİFONYER100 cm80 cm60 cmKARYOLA160 cm191 cm200 cmKOMODİN60 cm40 cm60 cmTEKNİK ÖZELLİKLERTAKIM İÇERİĞİBir gardırop, bir şifonyer, bir bazalı karyola, bir başlık, iki komodin, bir bench, bir çekmeceli boy aynası ve bir puftan oluşmaktadır..
₺34.990,00 ₺45.000,00
Vergiler Hariç:₺34.990,00
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺34.990,00
Vergiler Hariç:₺34.990,00
ÜRÜN ÖLÇÜLERİMODÜLGENİŞYÜKSEKDERİNFİYATGARDIROP240 cm216 cm60 cmŞİFONYER115 cm84 cm45 cmKARYOLA160 cm120 cm200 cmKOMODİN55 cm44 cm42 cmTEKNİK ÖZELLİKLERTAKIM İÇERİĞİBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadırÜRÜN MALZEMESİBirinci kalite Suntalem malzemeden üretilmiştirYAT..
₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺35.000,00
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺35.000,00
Bonjur Yatak Odası Bonjur Yatak Odası
%12 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺35.000,00 ₺39.990,00
Vergiler Hariç:₺35.000,00
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında 1. Sınıf  Starwood marka suntalam kullanılmıştır Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir..
₺35.000,00
Vergiler Hariç:₺35.000,00
İzabel Yatak Odası İzabel Yatak Odası
Yeni Mobilya
%43 İndirim
ÜRÜN ÖLÇÜLERİMODÜLGENİŞYÜKSEKDERİNFİYATGARDIROP240 cm220 cm60 cmŞİFONYER100 cm80 cm60 cmKARYOLA160 cm191 cm200 cmKOMODİN60 cm40 cm60 cmTEKNİK ÖZELLİKLERTAKIM İÇERİĞİBir gardırop, bir şifonyer, bir bazalı karyola, bir başlık, iki komodin, bir bench, bir çekmeceli boy aynası ve bir puftan oluşmaktadır..
₺39.990,00 ₺70.000,00
Vergiler Hariç:₺39.990,00
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop Özellikleri Tamamı E1 Standartlarında Suntalam malzemeden üretilmiştir. Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdı..
₺45.000,00
Vergiler Hariç:₺45.000,00
Ege Gold Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli Ege Gold Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺48.000,00
Vergiler Hariç:₺48.000,00
Ege Gümüş Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli Ege Gümüş Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺48.000,00
Vergiler Hariç:₺48.000,00
Elit Kumtaşı Kapaklı Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli Elit Kumtaşı Kapaklı Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺48.000,00
Vergiler Hariç:₺48.000,00
Elit Kumtaşı Sürgülü Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺48.000,00
Vergiler Hariç:₺48.000,00
Elit Yatak Odası Takımı Elit Yatak Odası Takımı
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺48.000,00
Vergiler Hariç:₺48.000,00
Aytaşı Gold Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli Aytaşı Gold Yatak Odası Takımı Baza Hediyeli
Yeni Mobilya
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir karyola ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. ..
₺49.000,00
Vergiler Hariç:₺49.000,00
Oslo Yatak Odası Oslo Yatak Odası
%29 İndirim
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺49.990,00 ₺70.000,00
Vergiler Hariç:₺49.990,00
1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır.160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye ..
₺55.000,00
Vergiler Hariç:₺55.000,00
Arya Yatak Odası Takımı Arya Yatak Odası Takımı
%17 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriğiBir gardırop, bir şifonyer, bir bazalı karyola, bir başlık ve iki komodin den oluşmaktadır Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF ve Suntalem malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebilir.)&..
₺59.990,00 ₺72.500,00
Vergiler Hariç:₺59.990,00
Asil Yatak Odası Asil Yatak Odası
%24 İndirim
Genel Özellikler  Takım İçeriği 1 adet Karyola ve Başlığı, 1 adet Gardırop, 2 adet Komodin ve 1 adet Aynalı Şifonyerden oluşmaktadır. Gardırop ÖzellikleriBirinci kalite MDF malzemeden üretilmiştir Yatak ve Baza 160 x 200 cm'dir. (Karyola bazasızdır. Ek bedelle eklenebil..
₺65.000,00 ₺85.000,00
Vergiler Hariç:₺65.000,00
44 adet ürün gösteriliyor