Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

İade Şartları

Geri Ödeme ve İade

Ödeme ve Teslimat

1) Web sitemizden güvenli ödeme yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden güvenli ödeme  alt yapısını kullanarak online ödemelerinizi yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İsmail Manavoğlu Firması 14 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede nakliyeye teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresitelefonda belirtildiği gibi. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Tüm il merkezlerine ve bazı ilçe merkezleri bütün şehirlere teslimat yapılmaktadır. Bölge ve illere göre ücret değişmektedir.

Teslimatlar, kendi mobil araç ve ekibimizle ve İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca teslimat bilgileri sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.  Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri, teslimat ve kurulum ekibimizle açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız müşterek tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.