Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Nasıl Sipariş Verebilirim?

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM

 

İnmobiland Mobilya, satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet vermek amacıyla sizlerden üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı bekler. Her geçen gün artan ürün portföyü ile sizlere daha çok koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, köşe takımları, inegöl mobilya modelleri ile hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, sizlere üç türlü sipariş şekli sunmaktadır. 

 

İnternet Üzerinden Sipariş Verme

Üye girişi yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerini sepetinize ekleyiniz. Ardından sipariş esnasında ürünlerde talep ettiğiniz değişiklikler varsa "Sipariş Notu" bölümünde bildiriniz. Siparişiniz verildikten sonra, Satış temsilcilerimiz tarafından teyit amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Teyit işlemi gerçekleştikten sonrada sipariş süreci başlamış olacaktır. 

 

Telefon ile Sipariş Verme

inmobiland.com müşterilerinin en çok tercih edilen sipariş seçeneği telefon ile sipariş vermedir. Mobilya ürünlerinde siparişlerin detaylıca yazılması gerekmektedir. Herhangi bir bilgi yanlışlığında ürün kargo ve taşıma ücretleri ve zamanı fazla olduğundan, sorun teşkil etmektedir. Bundan dolayı sipariş vermek istediğiniz ürünleri, eğer varsa değişim taleplerinizle(ayak rengi, kumaş rengi ve çeşidi, takıma eklenecek modül vs.) birlikte detaylıca not ediniz. Daha sonra, 0 850 307 2016 nolu sabit hattımızdan veya 0531 918 26 00 nolu cep numaramızdan bize ulaşarak, sipariş temsilcimiz ile birlikte siparişinizi tamamlayınız. 

 

Satış Ofisinde Sipariş Verme

www.inmobiland.com 'dan beğendiğiniz ürünleri satış ofisimiz gelip de sipariş verebilirsiniz. İletişim sayfamızdan açık adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi ofisimizde, satış temsilcimiz ile birlikte oluşturabilirsiniz.