Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Düğün Paketi

Düğün Paketi
Düğün Paketi Mobilya Takımı

Yeni bir ev kurmak hem zaman hem de fiyat açısından oldukça sıkıntılı olmaktadır. Özellikle yeni evlenen çiftler ve aileleri için ev bakmak eşyaları almak ve düğün hazırlıkları oldukça yorucu ve zahmetli olurken aynı zamanda da artan fiyatlar ile birlikte maliyetli olmaktadır. Mobilya seçimi konusunda evdeki eşyaların bir birleriyle renk ve görüntü açısından uyum içerisinde olması ve aynı zamanda da kullanışlı olması istenilmektedir.

Her şey dahil mobilya paketleri sayesinde tüm evinizi şık bir tasarım ile tamamı ile bir birine uyumlu bir şekilde dekorize edebilirsiniz. Özellikle herşey dahil düğün paketleri yeni ev kuracak olanlara ve yeni evlenen çiftlere oldukça avantajlı fiyatlar ile evlerinde ihtiyaç duyacakları tüm eşyaları alma fırsatı sunmaktadır. 

Düğün Paketi Nedir?

Mobilya seçimi oldukça zorlayan bir süreçtir. Tüm ev eşyasını alacaksanız oturma odası, yemek odası ve yatak odası için belki de onlarca farklı mağaza gezmeniz gerekmektedir. Ayrıca farklı yerlerden istediklerinizi bulduğunuz zaman hem zaman olarak hem de maliyet açısından oldukça zorlayıcı olmaktadır. Düğün paketi ise tüm ev için mobilya takımlarını içerisinde barındıran setlere denilmektedir. 

Düğün paketleri içerisinde oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilya gruplarını barındırmaktadır. Düğün paketi içerisinde yer alan mobilyalar set halinde renk olarak bir birlerini tamamen tamamlayan eşyalardan oluşmaktadır. Düğün paketlerinin en büyük artısı ise farklı mobilya mağazaları gezmenize gerek kalmadan tek bir yerden tek bir seferde tüm eşyalarınızı alabilir olmanızdır. 

Düğün paketi setleri özellikle yeni evlenecek olan çiftler ve aileleri için oldukça avantajlı olmaktadır. Ayrıca evini yenilemek isteyenler içinde düğün paketi satın almak çok daha avantajlı olabilmektedir. 

Düğün Paketleri İçerisinde Neler Vardır?

Mobilya grupları içerisinde evler için en çok tercih edilen gruplar oturma odası takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımıdır. Düğün paketleri bir ev için gerekli olan tüm mobilya gruplarını bünyesinde bulundurmaktadır. Evinde bir uyum yakalamak ve tüm mobilyalarının bir birini tamamlamasını isteyenler özellikle düğün paketlerini tercih etmektedir. 

Düğün paketi mobilya modelleri içerisinde salon takımı ya da oturma odası takımı bulunmaktadır. Genel olarak oturma odası takımı içerisinde 1 adet 3 kişilik koltuk, 1 adet 2 kişilik koltuk ve 2 adet tek kişilik koltuk bulunmaktadır. Ayrıca oturma odası takımlarında tv ünitesi ve orta sehpa da bulunmaktadır. 

Düğün paketleri içerisinde ayrıca masa, sandalye ve konsoldan oluşan yemek odası ile yatak odası da bulunmaktadır. Yatak odası takımları karyola ve başlığı, 2 adet şifonyer, gardırop ve aynalı konsoldan oluşmaktadır. Bazı modeller içerisinde puf koltukta yer alabilmektedir. 

Düğün Paketi Almanın Avantajları

Mobilya seçimi oldukça önemli bir konudur. Oldukça maliyetli olan mobilyalar uzun süre kullanılacak eşyalardan birisidir. Hayatımızın birçok bölümünde ev içinde kullandığımız mobilyalar anılarımızda bile yer edinmektedir. Bu sebeple mobilya seçimi oldukça önemlidir. Mağaza mağaza dolaşarak mobilya bakarken hem kullanılan malzemenin kalitesi hem de kullanışlı olması oldukça önemlidir.

Düğün paketleri evini yenileyecek ve yeni ev kuracaklara birçok avantaj sunmaktadır. Öncelikle düğün paketleri bir ev için gerekli olan tüm eşyaları içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca düğün paketi mobilya fiyatı tek tek mobilya grubu almaya göre daha avantajlı olmaktadır. Düğün paketlerinin bir diğer avantajı ise aynı renk ve şekillerde olmaları sebebiyle tüm evin eşyalarının bir birleri ile uyumlu olmasını sağlamaktadır. 

Düğün Paketi Nereden Alınır?

Mobilya seçmek ve almak uzun uğraşlar gerektiren bir durumdur. Alınacak olan mobilyanın kumaş kalitesi ve kullanılacak olan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Önemli olan bir diğer nokta ise kullanışlı ve dayanıklı mobilyaların tercih edilmesidir. Düğün paketleri kullanıcıların aradığı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Mobilya seçmek için oturma odası için ayrı, yemek odası için ayrı yatak odası için ayrı yerler gezmenize gerek yoktur. Sitemizde yer alan düğün paketleri aradığınız tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Siparişleriniz en kısa süre içerisinde hazırlanarak uzman montaj ekibimiz tarafından adresinizde kurulmaktadır. Mobilya seçiminizi tek bir yerden tek bir tıkla yaparak size kalan zamanınızı sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz.

Yeni Sezon Düğün Paketleri

Hayat her geçen gün değişmektedir. Yaşanan gelişmeler ile birlikte istekler, beğeniler ve ihtiyaçlarda değişmektedir. Yaşanan değişimler ile birlikte mobilyaların kullanım amaçları ve mobilyalarda olan beklentilerde değişmektedir. Örnek vermek gerekirse önceden daha sadece renklerde mobilyalar kullanılırken artık mobilyalarda evlerin ışıltısını artıracak şekilde canlı renkler ve desenlerde olmaktadır. 

Yeni sezon düğün paketlerimiz sizlerden gelen ihtiyaçlar ve beğeniler dikkate alınarak tasarlanmıştır. yenilenen tasarımlarımız ile her zevke ve her bütçeye uygun düğün paketi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yeni sezon düğün paketi mobilyalarımız evlerinizin şıklığına şıklık katacak ortamın enerjisine pozitif katkı sağlayacak çok daha kullanışlı mobilyalardan oluşmaktadır.

Düğün Paketi Mobilya Modelleri

Düğün paketi modellerimiz hem renk hem de tasarım açısından oldukça geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile evinize ve ruhunuza en iyi gelecek seçenekleri belirleyebilirsiniz. Düğün paketi modellerimiz içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak aksesuarlarda yer almaktadır. 

Düğün paketi modellerimiz tasarımcılar tarafından belirlenen yılın trend renkleri kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca klasik seven müşterilerimiz için daha klasik renk ve tasarımlarda seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Tüm düğün paketi modellerimiz uluslararası standarda sahip tesislerimizde özel olarak üretilmekte ve kalite testleri sonrasında sizlere gönderilmektedir.

Düğün Paketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilya seçimi oldukça zorlayıcı bir konudur. Seçilen mobilyanın sağlamlığı ve kullanışlılığı haricinde renk ve tasarımı da oldukça önemlidir. Öncelikle mobilya seçimi yaparken kullanılan malzemelere dikkat etmek gerekmektedir. Üretimde kullanılan malzemelerin özelliği ve kalitesi oldukça önemlidir. Ayrıca kumaş özellikleri bakımından leke tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaş yapısı olması da hijyen açısından önemli olmaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm düğün paketi modellerimiz özel olarak dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca tüm mobilyalarımızda kullanılan kumaşlar leke tutmayan kolay temizlenebilen, suyu çekme özelliği olmayan hijyen standartlarına sahiptir. Sizlerin sağlığını korumaya yardımcı düğün paketi modellerimiz ile sevdikleriniz ile uzun sağlıklı ve huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Düğün Paketi Mobilya Fiyatları

Düğün Paketlerimizde birinci sınıf malzeme ve işçilik ile birlikte 2 yıl garanti ve yerinde teknik destek imkanı sunmaktayız. Düğün paketi alanında sizler için özel olarak seçilmiş onlarca farklı renk, desen ve tasarım seçeneklerine sahip paketler bulunmaktadır. Düğün paketi mobilya fiyatları olarak her bütçeden ailenin kolay bir şekilde erişebileceği paketlerimiz bulunmaktadır. 

Düğün paketlerimiz her bütçeye uygun şekilde seçenekler ile sizlerin cebi yormadan huzurlu ve daha kaliteli bir yaşam sürmenize olanak sağlamaktadır. Düğün paketi seçeneklerimizde kredi kartına taksit seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede küçük ödemeler ile evinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm mobilya gruplarında uzman montaj ekibimiz stoktan ürünlerinizi teslim ederek yerinde montaj ve kurulumunu yapmaktadır. 

Uzun süre kullanacağınız ailenizle ve dostlarınız ile sağlıklı ve uzun ömürler süreceğiniz birçok anınıza ortak olacak düğün paketi mobilya seçenekleri sizleri beklemektedir. Siparişleriniz hakkındaki tüm sorularınızı 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.